1300 zawodników[quote]25 marca zakończyliśmy zapisy do 4. Poznańskiego Biegu im. o. Józefa Jońca SP. Jeśli jesteś na liście 1300 zawodników, to trenuj! Jeśli nie jesteś na liście, to żałuj… ale też trenuj 🙂 Znajdź swoje ścieżki do biegania i obserwuj budzącą się do życia przyrodę. Poczuj w sobie tę siłę, która pozwala przekraczać swoje własne możliwości i zwyciężać słabości.[/quote]

Wśród organizatorów praca wre. Trwają przygotowania na wszystkich możliwych płaszczyznach. Przygotowujemy trasę biegu i teren centrum zawodów. Zbieramy dla Was nagrody. Umawiamy kilkudziesięciu wolontariuszy do zabezpieczenia trasy  i wielu innych zadań. Wraz z drużynowym 177 Poznańskiej Drużyny Harcerskiej „Baszta” działającej w Szkole Pijarów planujemy biuro zawodów pod namiotami. Trwają ustalenia dotyczące ciepłego posiłku dla uczestników biegu. Rodzice gimnazjalistów przygotowują kiermasz różnych pyszności dla Was, które będzie można zakupić za drobne kieszonkowe. Zamówiliśmy w firmie Label Art w Krakowie t-shirty, które każdy uczestnik biegu otrzyma 11 kwietnia. W tym roku czas biegu każdego zawodnika będzie elektronicznie mierzony dzięki firmie Plus Timing. Każdy z Was otrzyma chip, który trzeba zamocować sznurowadłami do buta i koniecznie oddać po biegu – nie zapomnijcie o tym.

BUT_SLAJDER

Jeśli ktoś z Was zapisał się, a wie już, że nie wystartuje, to prosimy o wiadomość mailową. Są chętni do startu biegacze, którzy nie zdążyli się zapisać. Prosimy, nie blokujcie miejsca na liście.

Dorosłym zawodnikom przypominamy o opłacie startowej. Wpłacajcie na nasze konto. W  biurze biegu 11 kwietnia wpłacają tylko ci, którzy zgłoszą się w dniu biegu i jeśli zwolnią się miejsca na liście startowej.

O wszystkich nowościach będziemy Was na bieżąco informować. Sprawdzajcie komunikaty na naszej stronie i Facebooku.


Najnowsze na blogu