Rejestracja uczestników 9.Biegu Jońca

 

Zanim się zapiszesz, przeczytaj Regulamin Biegu.

Zapisy trwają do 29 marca 2019 r. lub do osiągnięcia limitu uczestników. Limit łączny dla wszystkich kategorii wynosi 1500 osób. Limit dla listy startowej dzieci i młodzieży wynosi 1200 osób, natomiast limit dla listy startowej open – 300.

Kontakt w sprawie zapisów: zapisy@bieg-jonca.pl

Zgłoszenia indywidualne

Do rejestracji uczestnictwa dzieci i młodzieży w ich biegach we wszystkich kategoriach, w tym juniorek (2000 m) i juniorów (3000 m) służy FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO BIEGÓW DZIECI I MŁODZIEŻY. O przydziale do kategorii wiekowej i dystansu biegu decyduje rocznik uczestnika.

Zawodnicy dorośli (rocznik 1999 i starsi) oraz młodzież i dzieci, które chcą wystartować w biegu OPEN na 3 km rejestrują się poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO BIEGU OPEN.

Prawidłowe zgłoszenie uczestnika obejmuje rejestrację (wprowadzenie we właściwym formularzu wszystkich wymaganych danych osobowych) i wniesienie należnej opłaty startowej zgodnie z zapisami w Regulaminie Biegu. Dane zawodnika na liście startowej pojawią się po uiszczeniu opłaty. Wniesienia opłaty startowej należy dokonać w panelu zgłoszeniowym poprzez Przelewy24.pl zaraz po rejestracji danych zawodnika. Opłata jest bezpośrednią finalizacją zgłoszenia.

Zachęcamy, aby rejestracji dzieci i młodzieży (wraz z opłatą startową) dokonywali osobiście ich Rodzice. Ta forma zgłoszeń jest najszybsza.

Procedura indywidualnych zgłoszeń jest prosta i trwa krótko (kilka minut). Dane uczestnika pojawią się na liście startowej natychmiast po wniesieniu opłaty.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na poprawność wprowadzanych danych i na wpisywanie w formularzu jednakowej nazwy swojej szkoły/klubu dla każdego reprezentanta.

Nauczyciele, przygotowaliśmy dla Was wzór zgody rodziców (z kartą zgłoszeniową) na udział dziecka w biegu. Możecie pobrać, edytować, wprowadzić zmiany, aby dostosować do Waszych potrzeb.

Zgłoszenia grupowe

Jeżeli szkoła/nauczyciel chce dokonać zgłoszenia grupowego swoich uczniów, wówczas procedura rejestracji i opłaty jest inna i trwa dłużej. Zgłoszenie grupowe (punkt IX.7. Regulaminu Biegu) dotyczy tylko uczniów (nie dotyczy osób dorosłych) i obejmuje następujące kroki:

 1. Szkoła wnosi opłaty startowe zbiorowo za grupę swoich uczniów przelewem tradycyjnym na konto bankowe organizatora.

Tytuł przelewu: Opłata za Bieg Jońca [nazwa szkoły, liczba uczestników]

 

Numer rachunku: 78 2030 0045 1110 0000 0421 6940

Poznański Oddział Stowarzyszenia Parafiada im. o. Józefa Jońca, os. Jana III Sobieskiego 114, 60-688 Poznań

 

 1. Opiekun grupy wysyła wiadomość na adres zapisy@bieg-jonca.pl w celu podania adresu mailowego i nazwy zgłaszanej szkoły. Na ten adres mailowy Organizator wyśle kody rejestracyjne.
 2. Po zaksięgowaniu opłaty Organizator wysyła mailem opiekunowi grupy:

a) zestaw indywidualnych kodów rejestracyjnych w ilości zgodnej z liczbą opłaconych zawodników. Kod rejestracyjny jest potwierdzeniem opłaty startowej.

b) link do specjalnego formularza zapisów przeznaczonego do zgłoszeń grupowych (z kodami)

 1. Poprzez formularz rejestracyjny (otrzymany pod linkiem w wiadomości mailowej) Opiekun wprowadza dane osobowe swoich zawodników wraz z otrzymanymi kodami. Zgłoszenie zawodnika jest ważne tylko z kodem rejestracyjnym i tylko takie zgłoszenie jest widoczne na liście startowej.
 2. Opiekun sprawdza poprawność danych uczniów na liście startowej. Poprawki w danych Opiekun wprowadza osobiście w panelu zawodnika – link do panelu system wysyła na mail podany w formularzu podczas rejestracji zawodnika.

Uwaga: zgłoszenia młodzieży do biegu open są możliwe tylko indywidualnie poprzez formularz dostępny na stronie internetowej.

 

Sztafeta Rodzinna

Drużynę tworzą trzy osoby z jednej rodziny, najbliżej spokrewnione (dzieci, rodzice, dziadkowie). Rejestracji i opłaty dokonuje kapitan drużyny poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY SZTAFETY RODZINNEJ. Kapitan wprowadza w formularzu dane osobowe wszystkich członków drużyny i jej nazwę. 

Zanim zapiszesz swoją drużynę, przeczytaj Regulamin Sztafety Rodzinnej. Sprawdź, czy spełniacie kryteria uczestnictwa, zwłaszcza kryteria wiekowe dzieci.


 


W przypadku, kiedy zgłoszony (opłacony) zawodnik nie może wziąć udziału w biegu, istnieje możliwość przepisania jego pakietu startowego na inną osobę.

Jest to możliwe tylko pod warunkiem, że zawodnik rezygnujący z biegu znajdzie na swoje miejsce nowego zawodnika. Organizator nie pośredniczy w kontakcie pomiędzy zawodnikami i nie prowadzi ewidencji osób chcących przekazać swój numer startowy innej osobie.

Proces rozpocząć może jedynie osoba zgłoszona (opłacona).

Przed rozpoczęciem procesu prosimy zapoznać się z poniższą instrukcją.

Kroki, które musi wykonać zawodnik chcący zrezygnować ze startu i przekazać swój numer innej osobie:

 1. Zalogować się do panelu zawodnika. Link i hasło wysyłane było na podany przy rejestracji adres email.
 2. Przejść do “Status Zgłoszenia->Przepisywanie pakietu” i zaakceptować wypełniony formularz rezygnacji z biegu.
 3. Odebrać mail (adres ten sam, co podany w zgłoszeniu) z linkiem i kodem.
 4. Przekazać link i kod osobie, która zgłasza się w jego zastępstwie.

Kroki, które musi wykonać nowy zawodnik:

 1. Posługując się linkiem i kodem otrzymanym od rezygnującego zawodnika otworzyć stronę formularza rejestracji.
 2. Wypełnić formularz rejestracyjny.

Przepisywanie pakietu możliwe będzie do 29.03.2019

 

 

 
 

Jeśli masz pytania, napisz do nas, odpowiemy.

zapisy@bieg-jonca.pl

 

Facebook

Ruch rzeźbi umysł, serce i ciało