BANNER achtedzieciaki_2015

W zdrowym ciele – zdrowy duch!

Nie ma nic piękniejszego, jak rodzinna pasja. Najpierw biegał mąż, później córka, jako ostatnia dołączyłam ja i nie żałuję ani sekundy poświęconej na ruch. Wspólne treningi to ogromna frajda. A każdy ukończony bieg to wielka radość i dowód, że to co robimy ma sens – mówi właścicielka achtedzieciaki.pl

Maluchy coraz więcej czasu spędzają w fotelu, przed telewizorem czy komputerem, z paczką chipsów w ręce. Dlatego warto zachęcać młodzież do aktywności fizycznej, najlepiej samemu angażując się w nią. Jeśli rodzic powie dziecku „idź poćwiczyć”, a sam zajmie jego miejsce w fotelu nie daje najlepszego przykładu. Każdy ruch dobrze działa na nasz organizm, dlatego dziś zachęcamy was do treningu.

Nie od dziś wiadomo, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Dużo łatwiej o zdrowe nawyki, gdy zostaliśmy wychowani w sportowym duchu. I właśnie takie wychowanie wspiera portal achtedzieciaki.pl. – Chcemy, żeby rodzice byli świadomi jak ważny jest sport w rozwoju dziecka. Wśród młodych rodziców panuje swoista moda na bycie fit. I taką modę w całości popieramy. Dlatego wpieramy każdą inicjatywę związaną ze zdrowym trybem życia – twierdzi Katarzyna Szczodrzyńska właścicielka achtedzieciaki.pl i sponsor 5 Poznańskiego Biegu im. o. Józefa Jońca.


Najnowsze na blogu