Miło nam przedstawić Sponsora Nagrody Głównej: hotel Arka Medical Spa ufundował weekendowy pobyt dla dwóch osób w Kołobrzegu. 

Niezależnie od tego czy planujesz długi, rodzinny wyjazd wakacyjny nad morze czy krótki wypad weekendowy ze znajomymi, na pewno znajdziesz tutaj odpowiedni pakiet pobytowy dla swojej rodziny!

Ten czterogwiazdkowy kompleks hotelowy znajdujący się zaledwie 50 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży, w sąsiedztwie ekoparku , dysponuje najlepszymi, wykonywanymi także przez rodowite Balijki zabiegami SPA, jedyną w Kołobrzegu kriokomorą, a także licznymi atrakcjami umilającymi pobyt w obiekcie. Dancingi prowadzone m.in. przez Marka Sierockiego, codzienne koncerty, seanse filmowe w audytorium czy romantyczny wieczór w obrotowej kawiarni na jedenastym piętrze ze spektakularnym widokiem na morze, na pewno pozwolą każdemu uciec na chwilę od codziennych trosk i obowiązków.

Hotel Arka Medical SPA został przygotowany jednak nie tylko z myślą o dorosłych. Poza specjalnym menu dla dzieci, które znajdziemy w restauracji, hotel oddał do ich dyspozycji także trzy sale zabaw, gdzie znajdują się konsole do gier, stoły do gry w piłkarzyki, basen z kulkami oraz wiele zabawek. W jednej z tych sal można również zostawić maluchy pod opieką wykwalifikowanej kadry i udać się na upragniony relaks do SPA lub wykorzystać chwilę na bardziej aktywny wypoczynek na korcie tenisowym, ściance wspinaczkowej czy w fitness club.

Arka Medical Spa w Kołobrzegu to naprawdę wyjątkowe miejsce, o czym świadczy nie tylko przepiękne położenie, ale także bogata oferta pobytowa, która zaspokoi nawet najbardziej wybredne gusta.

Więcej na www.arka-mega.pl


Najnowsze na blogu