Plakat-poznaj-poznań2016
W ramach przygotowań do 6. Biegu Jońca proponujemy Wam wieczorne bieganie z mapą i na miesiąc przed startem zapraszamy na finałowy etap cyklu zawodów Poznaj Poznań Nocą.
Wieczorem w środę 9 marca centrum zawodów zlokalizowane będzie w szkole pijarskiej, a na osiedlu Jana III Sobieskiego rozstawione zostaną punkty kontrolne. Organizator, Stowarzyszenie Biegaj z Mapą, przyjmuje elektroniczne zgłoszenia do tej imprezy.
Zawodnicy regularnie startujący w całym cyklu zapisują się w swojej kategorii. Ten etap zawodów to bieg finałowy. Dla wszystkich sklasyfikowanych w cyklu będzie to bieg pościgowy, który wyłoni zwycięzców poszczególnych kategorii.
Ze względu na pościgową formę zawodów w kategoriach sportowych organizator prosi nowych uczestników o spełnienie następujących warunków (w celu ułatwienia pracy organizatorom):
  • Wszyscy chętni, którzy zgłoszą się po raz pierwszy w tym cyklu proszeni są, aby zapisać się do najłatwiejszej kategorii OPEN. (W open można startować drużynowo, np. rodzinnie i w tej kategorii nie ma klasyfikacji, a start jest w dowolnym czasie z puszki startowej)
  • Zgłoszenia elektronicznego najlepiej dokonać do niedzieli 6 marca, aby organizator wydrukował wystarczającą liczbę map i aby ich nie zabrakło w dniu biegu.

Wszystkich gorąco zachęcamy do uczestnictwa!

Trochę inne bieganie, świetna zabawa, nowe umiejętności, aktywne spędzenie czasu, integracja i budowanie więzi 🙂
Podstawowe wiadomości o biegu na orientację (BnO) pod linkiem http://poznajpoznan.com/podstawy-bno/

ZAPRASZAMY!


Najnowsze na blogu