Bieganie i pomaganie często idą, a raczej biegną w parze. Środowisko biegaczy cechuje duża wrażliwość na osoby potrzebujące pomocy. Apel o wsparcie w ciężkiej chorobie zawsze mobilizuje do aktywnego pomagania. Biegacze chętnie łączą swoją pasję, treningi i starty z pomocą osobom potrzebującym. W kalendarzu biegowym pojawia się coraz więcej imprez, które obok rywalizacji sportowej mają cel charytatywny.


 22.11

biegne_dla_Zosi_plakat_100x70

Zachęcamy Was do udziału w dwóch zbliżających się imprezach, w których biegacze pomogą materialnie w powrocie do zdrowia dwunastoletniej Zosi. To ta sama dzielna pływaczka, której pomagaliśmy także podczas ostatniej edycji Poznańskiego Biegu im. o. Józefa Jońca. Zosia wraca do zdrowia i sprawności, ale wciąż potrzebuje wsparcia. Już 22 listopada odbędzie się II Marceliński Bieg Jesienny. 5 zł z każdej opłaty startowej zostanie przekazane na pomoc dla Zosi.


 29.11

Fot. www.gloswielkopolski.pl
Fot. www.gloswielkopolski.pl

29 listopada odbędzie się charytatywny Bieg Ku Pamięci Andrzeja Szozdy. Uczestnicy upamiętnią niedawno zmarłego poznańskiego fotoreportera, a dochód zostanie przekazany częściowo na rzecz Fundacji Rak Off oraz na rehabilitację Zosi.

Zachęcamy!

Biegajmy i pomagajmy!


Najnowsze na blogu