W piątek 12 kwietnia 2024 r. odbędzie się 12. Poznański Bieg im. o. Józefa Jońca SP w Poznaniu. Zainteresowane osoby mogą włączyć się do charytatywnej akcji biegowej na rzecz Pana Darka. Wówczas przyczepiają na koszulkę identyfikator akcji – kartkę z napisem „biegnę dla Darka”. Dzięki ich zaangażowaniu Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże darowiznę w kwocie 10 000 zł na konto organizacji, w której Pan Dariusz jest podopiecznym – Fundacji BREAD OF LIFE – darowizny można wpłacać na konto fundacji z dopiskiem Dariusz Głogowski

76 1090 1346 0000 0001 1455 5351 z dopiskiem Dariusz Głogowski

W ramach 12. Biegu Jońca odbędą się:

– od godz. 10:15 do godz. 14:00 biegi dziecięce, młodzieżowe, bieg open i sztafeta rodzinna (wg układu opisanego na stronie organizatora/ w regulaminie).

– ok. godz. 14:00 – Bieg Charytatywny „biegnę dla Darka” na dystansie 500 m bez pomiaru czasu.

Uczestników wszystkich biegów zapraszamy do włączenia się do akcji „biegnę dla Darka”.

Kartki-identyfikatory akcji „biegnę dla Darka” będzie można odbierać w biurze zawodów w czasie jego pracy (do wyczerpania przygotowanej puli kartek).

 

Pan Dariusz uległ wypadkowi w trakcie pracy, co spowodowało wiele problemów zdrowotnych. Wymaga specjalistycznej opieki i wszechstronnej rehabilitacji. Pan Dariusz jest podopiecznym Fundacji BREAD OF LIFE. Kwota wsparcia to 10 tys. zł.

Dariusz Głogowski lat 43 mąż, ojciec 2 dzieci 12l Piotra i 16 l Julki w stanie apalicznym potrzebuje waszego wsparcia w codziennym funkcjonowaniu. Wymaga intensywnej rehabilitacji ruchowo neurologicznej. Ćwiczenia, pionizacja, profilaktyka przeciwodleżynowa.

22.03.2016 w wieku 35 lat Dariusz uległ poważnemu wypadkowi przy pracy- został przygnieciony przez przęsło mostowe. NZK – nagłe zatrzymanie krążenia, uraz wielonarządowy, rozerwanie krezki, usunięcie pękniętej śledziony, splenektomia i resekcja jelita krętego. Encefalopatia niedotleniowo –niedokrwienna doprowadziła do śpiączki. Niedowład 4 kończynowy spastyczny.
Od grudnia 2016 roku Darek przebywa w domu z rodziną. Karmiony dojelitowo przez PEG’a jedzeniem przemysłowym. Walczy dla nas a my robimy wszystko by mu tę walkę ułatwić. Bardzo prosimy Was o pomoc i wsparcie.
Jak każda rodzina mieliśmy wiele marzeń i planów. Choć nasze życie zmieniło się wierzymy, że razem jeszcze dużo zdziałamy. Trudna i wyboista ale to nasza droga miłości pełna nadziei na przebudzenie.

Najnowsze na blogu