Sponsorem 7. Biegu Jońca zostało Centrum Wspinaczkowe Climbing Spot. Nasz Partner ufundował vouchery na zajęcia wspinaczkowe INTRO z instruktorem. Każdy uczestnik biegu w swoim pakiecie startowym znajdzie bilet do Climbing Spot. Pierwsze zajęcia mogą stać się dla Was początkiem przygody ze wspinaczką i atrakcyjnym treningiem ogólnorozwojowym.

Wspinaczka to poruszanie się po terenie tak stromym, że wymaga on użycia rąk.

W praktyce istnieje wiele rodzajów wspinaczki. Najprostsza i najbezpieczniejsza z nich to buldering – wspinaczka na sztucznej ścianie z materacem asekurującym odpadnięcia. W centrum wspinaczkowym Climbing Spot www.climbingspot.pl każdy znajdzie ściany o trudności odpowiedniej dla jego kondycji fizycznej i możliwości. Najprostsze są niewiele trudniejsze od wejścia po drabinie, najtrudniejsze biegną w dachach i przewieszeniach.

Wspinanie na ściance wspinaczkowej to idealny trening ogólnorozwojowy, jest świetną alternatywą dla siłowni, zajęć crossfit czy fitness. Mogą ją uprawiać zarówno dzieci od 3 roku życia, jak i dorośli. Szeroka oferta zajęć i kursów pomoże Ci postawić pierwsze kroki w pionowym świecie.

Wykwalifikowana kadra instruktorska prowadzi zajęcia, które nigdy nie są nudne. Nieskończona ilość ruchów i możliwości sprawia dużo radości i zabawy.

Aby rozpocząć wspinaczkę polecamy udział w zajęciach wspinaczkowych. Prowadzone są w niewielkich grupach, które zapewniają indywidualny kontakt z instruktorem. Zajęcia są dostosowane do wieku, potrzeb i możliwości uczestników.

Zajęcia dla dzieci są realizowane w oparciu o innowacyjny program. Wszystkie ćwiczenia prowadzone są w formie zabaw wspinaczkowych, z wykorzystaniem piłek, pluszowych maskotek, wielkich hulahopów i wielu innych akcesoriów. Naukę techniki wspinaczkowej opakowujemy zabawą, która sprawia radość dzieciom. Cztery grupy wiekowe od 3 do 12 lat dają możliwość uprawiania sportu w towarzystwie rówieśników.

Zajęcia dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym są realizowane według programu dla dorosłych, ćwiczenia są oczywiście dostosowane do potrzeb rozwijających się organizmów. W grupie uczestników w tym samym wieku ćwiczy się lepiej.

Zajęcia dla dorosłych przeprowadzane są w taki sposób, że niezależnie, czy jesteś osobą, która wcześniej nie uprawiała żadnego sportu, czy wytrenowanym pogromcą maratonów, poradzisz sobie na treningach. Spokojnie krok po kroku poznasz technikę, nauczysz się wspinać oraz poznasz ćwiczenia ogólnorozwojowe, które rozwiną Twoją sylwetkę.

Polecamy również zajęcia indywidualne.

Więcej informacji i materiałów znajdziesz na www.climbingspot.pl

Zapraszamy do Centrum Wspinaczkowego

Climbing Spot


Najnowsze na blogu