Do grona naszych sponsorów dołączyła Decora S.A. Firma przygotowała upominki dla biegaczek i biegaczy z czołowych miejsc.

DECORA – KIM JESTEŚMY?

Wierzymy, że piękne wnętrze jest podstawą harmonii i dobrego samopoczucia każdego z nas –  dlatego nasze produkty spełniają oczekiwania  najbardziej wymagających klientów. Decora S.A. działa w dwóch dywizjach asortymentowych. Pierwsza z nich obejmuje akcesoria wykończenia podłogi, na którą składają się następujące  grupy asortymentowe: podkłady podłogowe, listwy przypodłogowe oraz profile wykończeniowe. Jesteśmy europejskim liderem w produkcji akcesoriów podłogowych do podłóg LVT- oferujemy specjalistyczne podkłady i dedykowane systemy listew przypodłogowych. Druga dywizja prezentuje ofertę produktów do dekoracji okien oraz ścian i sufitów- rolety, karnisze, listwy przysufitowe.
Ponad 20-letnie doświadczenie branżowe  sprawia, że nasze produkty zaspokajają zróżnicowane potrzeby klientów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Z naszą ofertą docieramy do klientów w ponad 50 krajach na całym świecie.

www.decora.pl


Najnowsze na blogu