W gronie sponsorów 9. Biegu Jońca jest profesjonalny gabinet  stomatologiczny PŁYTNIK. Nasza partnerska współpraca trwa już od kilku edycji.

Poznańskie centrum stomatologii Płytnik to profesjonalny gabinet dentystyczny, oferujący kompleksową opiekę w zakresie leczenia i prawidłowej higieny jamy ustnej.

Nasza praktyka stomatologiczna oparta jest na silnych, rodzinnych fundamentach, a ich początki sięgają 1926 roku. Z pokolenia na pokolenie zarażamy się pasją wykonywania tego zawodu. Wspieramy się i uzupełniamy w naszej pracy.

Stworzyliśmy gabinet z myślą o pacjentach wymagających, oczekujących bezbolesnej i nowoczesnej terapii stomatologicznej. Poszukujących kompleksowego leczenia bez bólu, stresu, w komforcie i przyjaznej atmosferze. Dla dorosłych i dla najmłodszych pacjentów.

Leczymy w zgodzie z najwyższymi standardami. Dzięki efektom naszej pracy, kwalifikacjom stomatologów, techników, całego personelu, jesteśmy doceniani nie tylko w Poznaniu. Mamy wielu pacjentów z całego obszaru aglomeracji poznańskiej. Z naszych usług często korzystają również pacjenci z zagranicy. Serdecznie zapraszamy.

www.gabinetyplytnik.pl

PŁYTNIK stomatologia

Umultowska 37A, Poznań

Telefon: 61 823 68 60

Email: kontakt@plytnik.com

.


Najnowsze na blogu