Publikujemy KOMUNIKAT TECHNICZNY zawodów PIĄTKOWO CUP w Biegu na Orientację. Zapoznajcie się ze szczegółami dotyczącymi przebiegu zawodów w dniu 28.09.2023. Sprawdźcie na mapie, gdzie jest miejsce startu i mety i jak należy dojść do startu. Biuro zawodów, w którym otrzymacie numer startowy, agrafki i bon na posiłek, będzie działało w holu wejściowym szkoły – wejście główne do budynku szkoły od parkingu, dojście od strony pętli szybkiego tramwaju.

Chipy otrzymacie w strefie startu, krótko przed startem.

Pobierz KOMUNIKAT TECHNICZNY 

Publikujemy LISTĘ STARTOWĄ według minut startowych. Minuta startowa przy nazwisku zawodnika oznacza czas jego startu licząc od minuty „0”. Minuta zerowa jest zaplanowana na godz. 10:00.

Pobierz LISTĘ STARTOWĄ 

Po swoim biegu każdy zawodnik może się za darmo posilić pomidorówką, która będzie wydawana na podstawie bonu na dużym boisku (od godz. 11:30). Będzie też można zakupić pyszne przekąski przygotowane przez szkolny wolontariat- zabierzcie ze sobą drobne kieszonkowe.
Na dużym boisku szkolnym czekają na Was po biegu atrakcje, aktywności, animacje. Zostańcie, aby wspólnie się bawić i dzielić wrażeniami po biegu.

Najnowsze na blogu