wybierz2015

Jak będzie wyglądał medal 6. Poznańskiego Biegu im. o. Józefa Jońca SP? O tym zadecydujecie sami, wybierając jeden spośród trzech projektów. Konkurs przeprowadzimy wśród wszystkich uczniów Zespołu Szkół Zakonu Pijarów w Poznaniu, czyli Organizatora biegu. W tym roku zdecydowaliśmy się na tajne głosowanie na kartkach – o terminie głosowania poinformujemy Was wkrótce.

Poniżej 3 wizualizacje nowych medali – każdy z projektów jest oznaczony literami alfabetu A, B i C. Każdy prezentuje awers, rewers oraz sposób, w jaki będzie można złożyć łańcuch medali podkreślając przesłanie, że bieganie łączy ludzi. Na awersie medalu oczywiście pojawia się logo biegu w charakterystycznym kształcie kwiatka, rewers zaś zapełnia portret ojca Józefa, do tego wkomponowane są: hasło przewodnie biegu, nazwa organizatora i data biegu.

Wzorem lat ubiegłych medal zostanie odlany ze stopu cynku/aluminium, pokryty galwanicznie mosiądzem oraz patyną. Średnica medalu to w przybliżeniu 65 mm, przewidywana grubość około 4 mm. Ilość medali, jaką zamierzamy wyprodukować to 1300, czyli tyle, ilu zawodników stanie na starcie 8 kwietnia 2016 roku na osiedlu Sobieskiego w Poznaniu.

Wybierzcie taki medal, jaki Waszym zdaniem będzie najlepiej prezentował się na szyi zwycięzcy.

Wybierzcie medal dla siebie!

propozycje2016

Zwycięski projekt zostanie wyłoniony metodą tajnego głosowania, ale jeśli chcesz już teraz wskazać, który medal podoba się Tobie najbardziej, weź udział w zabawie i kliknij poniżej.

wybieram medal


Najnowsze na blogu