BANNER polar_2016_new2

 

W związku z tym, iż w 2015 roku nie została przyznana nagroda główna w kategorii open kobiet, biały zegarek treningowy Polar M400 dołącza do puli tegorocznych nagród głównych ufundowanych przez Polara. W tym roku są to zegarki sportowe A360 z pomiarem tętna bezpośrednio z nadgarstka. Podczas 6. Biegu Jońca w kategorii OPEN kobiet przyznamy więc dwie nagrody główne: Polar A360 oraz Polar M400. Zapraszamy do udziału szczególnie kobiety, które mają dwa razy więcej szans na zdobycie atrakcyjnej nagrody!

 A360-6

Polar A360

TRENING OPARTY NA POMIARZE TĘTNA Z NADGARSTKA

Sprawia, że trening oparty na pomiarze tętna jest łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy, że mocniej zapniesz pasek i możesz zacząć trenować. Trenuj, zachowując odpowiednią intensywność i uzyskuj wskazówki dotyczące osiągnięcia celów związanych z aktywnością.

CAŁODOBOWY POMIAR AKTYWNOŚCI

Monitoruj swoją aktywność przez całą dobę i uzyskuj praktyczne wsparcie, aby osiągnąć indywidualny cel dziennej aktywności.

POWIADOMIENIA WIBRACYJNE

Bądź na bieżąco dzięki powiadomieniom z telefonu, aby wiedzieć, czy i kiedy zakończyć trening.

KROKI I DYSTANS

Monitoruje kroki użytkownika i na ich podstawie szacuje pokonany dystans.

POMIAR SPALONYCH KALORII

Sprawdź dokładną liczbę spalonych kalorii. Spalane kalorie są obliczane na podstawie danych użytkownika (waga, wzrost, wiek i płeć) oraz dziennej aktywności i treningów.

SEN

Automatycznie monitoruje czas i jakość snu. Sprawdzaj i poznawaj wzorce swojego snu w serwisie internetowym i aplikacji Polar Flow.

m400-app

Polar M400

NICZEGO NIE PRZEGAP

Połączenia przychodzące i wiadomości tekstowe w mgnieniu oka. Odbieraj połączenia z poziomu zegarka albo odrzucaj je, jeśli wymaga tego trening.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Nawet gdy nie masz pod ręką telefonu, możesz przeczytać wiadomości na wyświetlaczu M400.

BĄDŹ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU O WŁAŚCIWYM CZASIE

M400 powiadamia o zapisanych w kalendarzu spotkaniach i zadba o to, aby udało Ci się zdążyć na czas.

KORZYSTAJ Z SERWISÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Dzięki wyświetlanym powiadomieniom z aplikacji społecznościowych możesz być w kontakcie ze znajomymi, gdziekolwiek się znajdujesz.

Polar_Logo_2016


Najnowsze na blogu