Z wielką przyjemnością prezentujemy medal 9. Poznańskiego Biegu im. o. Józefa Jońca.

Tegoroczny medal zaprojektowany przez artystę plastyka Marka Jarmonika przyjął formę zupełnie inną niż wszystkie dotychczasowe medale Biegu Jońca. Jest w kształcie dziewiątki. Na awersie logotyp biegu w kształcie kwiatka z charakterystycznym ludzikiem oraz nazwa organizatora  i data. Na rewersie hasło przewodnie biegu i przede wszystkim… pogodna twarz ojca Józefa – taka, jaką pamiętają ci, którzy Go znali, z którymi współpracował, z którymi dzielił się pomysłami i ci, którzy mieli możność z nim rozmawiać.

Tegoroczne medale, podobnie jak w poprzednich edycjach, znowu można w sposób nieskończony łączyć. Wszyscy wiemy, że bieganie łączy ludzi, a nasze medale tę ideę wyrażają. Tym razem po biegu zapraszamy Was do tworzenia medalowych łańcuchów. Życzymy Wam dobrej zabawy za metą! 🙂

Medal 9. Biegu Jońca jest odlany ze stopu cynku/aluminium  w kolorze srebra patynowanego i zawieszony jest na zszytej z nim kolorowej taśmie.

Uczestnicy sztafety rodzinnej także będą zdobywać medale, takie same, ale w innym bardzo ładnym brązowym kolorze. Niektórzy zawodnicy staną się więc posiadaczami dwóch medali- za bieg indywidualny i sztafetowy. Uwiecznijcie na zdjęciach wspólne łączenie medalowych łańcuchów i pokażcie wszystkim na naszym Facebooku! 🙂

Medal zawiśnie 5 kwietnia 2019 na szyi każdego zawodnika, który ukończy bieg na swoim dystansie.

Każdy biegacz, który podejmie wysiłek, zmierzy się ze swoimi ograniczeniami i dobiegnie do mety, jest zwycięzcą i zasługuje na medal. Takich medali w tym roku rozdamy blisko 1600 !

Chcesz mieć taki medal w swojej kolekcji?

A może nie masz jeszcze żadnego medalu- ten może być Twoim pierwszym trofeum biegowym!

Nie wahaj się! Zapisz się do biegu głównego i wystartuj 5 kwietnia! Na mecie na Twojej szyi zawiśnie medal 🙂 


Najnowsze na blogu