medal_bieg_jonca_2014

Tegoroczny medal nie będzie okrągły, jak rok temu, a jego forma nawiąże do logotypu Biegu Jońca. Charakterystyczny kształt kwiatka zapełni praktycznie cały awers. Na rewersie hasło przewodnie ruchu, nazwa organizatora, data i przede wszystkim… uśmiechnięta twarz ojca Józefa – taka, jaką pamiętają ci, co Go znali, z którymi współpracował, z którymi dzielił się pomysłami i ci, którzy mieli możność z nim rozmawiać.

Medal 4. Biegu Jońca będzie odlany ze stopu cynku/aluminium, pokryty galwanicznie mosiądzem oraz patynowany. Średnica medalu to w przybliżeniu 65 mm, przewidywana grubość około 4 mm. Zawieszka prawdopodobnie dostosowana do karabińczyka, choć zastosowanie taśmy również wchodzi w rachubę – to może się zmienić.

Na pewno nie zmieni się przeznaczenie – medal zawiśnie 11 kwietnia 2014 na szyi każdego zawodnika, który ukończy bieg na swoim dystansie.

Każdy biegacz, który podejmie wysiłek, zmierzy się ze swoimi ograniczeniami i dobiegnie do mety zasługuje na zwycięstwo. Takich medali w tym roku rozdamy 1200 !

Mamy nadzieję, że przyjdziecie?


Najnowsze na blogu