Firma MPI s.c. jest naszym stałym partnerem i już piąty raz pomaga nam w organizacji Biegu Jońca. Dzięki tej współpracy otrzymujemy bardzo cenne wsparcie logistyczne. Dziękujemy! 🙂

Firma MPI s.c. od kilku lat zajmuje się doborem, specyfikowaniem, a także dystrybucją rozwiązań dla branży ochrony środowiska. Oferuje swe usługi w opracowywaniu rozwiązań technicznych, doborze urządzeń i uzgadnianiu projektów.

Doświadczona kadra inżynierów i handlowców może bezbłędnie wyspecyfikować odpowiedni do warunków budowlanych, gruntowo-wodnych i eksploatacyjnych zbiornik retencyjny, separator, oczyszczalnię ścieków lub system zagospodarowania wody deszczowej przeznaczony zarówno do wykorzystania, jak i rozsączania wody do gruntu.

Specjalistyczna wiedza i narzędzia informatyczne pozwalają obliczyć i dobrać systemy pompowe przeznaczone do podnoszenia ciśnienia w instalacjach wewnętrznych, do nawadniania, a także odprowadzania ścieków.

Firma MPI s.c. może poszczycić się realizacją wielu projektów z branży ochrony środowiska dla klientów instytucjonalnych (szpitale, ośrodki zdrowia, uczelnie wyższe), komercyjnych (stacje benzynowe, hotele, ośrodki Spa), a także dla klientów indywidualnych.

Dewizą działalności firmy jest dbałość o najwyższą jakość oferowanych usług począwszy od doradztwa technicznego, poprzez opracowania szczegółowej oferty techniczno – handlowej, aż po realizację zamówienia a skończywszy na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Firmy MPI s.c.

www.mpi.com.pl


Najnowsze na blogu