kategorie

[quote]Poznański Bieg im. o. Józefa Jońca SP pod wieloma względami jest wyjątkowy. Wiedzą o tym Ci, którzy już w nim startowali i co roku wracają. Niepowtarzalną atmosferę tego biegu tworzycie Wy sami, uczestnicy. [/quote]

Start ponad tysiąca dzieci i młodzieży; uśmiech, szczęście i duma na twarzy każdego zawodnika na mecie, odbierającego swój medal, być może pierwszy w życiu; gorący doping kibiców na trasie; coraz liczniejsze starty dorosłych, w tym nauczycieli i rodziców i wiele innych elementów składa się na wyjątkowy klimat Biegu Jońca. My, organizatorzy chcemy tylko na miarę naszych możliwości zapewnić Wam jak najlepsze warunki startu.

Kategorie wiekowe w biegu OPEN

Bieg, który ma też wyjątkowego patrona, stale się rozwija i w tegorocznej edycji pojawi się kilka nowości. Jedną z nich jest podział na kategorie wiekowe w biegu OPEN i możliwość startu w nim także dzieci i młodzieży, jeśli wybiorą dla siebie bieg na 3 km. Chcemy, aby współzawodnictwo w OPEN było sprawiedliwe. Młodsi biegacze i biegaczki będą rywalizować między sobą, a starsi zawodnicy w swojej grupie wiekowej.

Kategoria DUCHOWNI

Przygotowaliśmy też coś specjalnego: oddzielna KATEGORIA DUCHOWNI, przeznaczona dla księży, zakonników i kleryków. Nie znaleźliśmy informacji o biegach z taką kategorią w Wielkopolsce, a w Polsce to absolutna rzadkość. Wiemy jednak, że jest wiele osób duchownych aktywnie biegających. Zatem DUCHOWNI zapraszamy! Zgłaszajcie się do 4. Biegu Jońca! Ogłaszamy nieoficjalne mistrzostwa duchowieństwa w biegu na 3 km!

Wszystkie informacje znajdziecie w Regulaminie Biegu i artykułach na naszej stronie. Duchowni zapisują się przez formularz do biegu OPEN.

Zapraszamy!


Najnowsze na blogu