Odwołanie Biegu Jońca, który od zawsze odbywał się w kwietniu, było dla nas trudną decyzją. Jednak zdrowie uczestników i osób zaangażowanych w organizację biegu jest dla nas najważniejsze. Chcemy, aby nasze zawody odbywały się zawsze w dobrej atmosferze bez niepokoju o bezpieczeństwo.

Uwzględniając i obserwując sytuację epidemiologiczną w kraju oraz stosując się do zarządzeń i zaleceń władz, podjęliśmy decyzję o nowym terminie biegu. Uznaliśmy, że w tych szczególnych okolicznościach najlepszą datą będzie

25 września 2020 r.

Uczniowie, rodzice i nauczyciele we wrześniu wrócą z wakacji wypoczęci i w dobrej kondycji, szkoły będą już na pełnym rozruchu Spotkanie na naszym biegu będzie dobrą okazją na sportowe pożegnanie lata.

Wniesione przez uczestników opłaty startowe zostają przeniesione na nowy termin imprezy. Jeśli nowy termin nie będzie dogodny dla uczestnika, to istnieje możliwość zwrotu wpisowego. W takiej sytuacji prosimy o kontakt z nami na adres zapisy@bieg-jonca.pl Informację o procedurze zwrotu wpisowego znajdziecie też na stronie zapisów. Proces zwrotu opłaty może potrwać kilka dni, prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

W przypadku grup szkolnych: jeśli nowa data biegu nie będzie dogodna dla zawodnika, to istnieje możliwość przeniesienia opłaty na innego ucznia lub jej zwrotu. Nauczyciele, w razie konieczności macie możliwość zmiany składu Waszych reprezentacji poprzez wycofanie ucznia/ów i wprowadzenia na listę zgłoszeń nowego zawodnika/ów. Możecie zrobić to sami poprzez panel rejestracji dostępny w otrzymanej wiadomości mailowej (mail podany przy rejestracji uczniów) lub piszcie do nas na adres zapisy@bieg-jonca.pl , zajmiemy się tym.

Zapisy wciąż trwają – aż do osiągnięcia limitu lub do dnia 18 września. Zachęcamy Was i prosimy, aby nie rezygnować, a chętne osoby mogą wciąż zapisywać się na nowy termin. Miejsc na listach zostało już niewiele.

Dobra wiadomość jest taka, że medale już za kilka dni będą gotowe i poczekają cierpliwie na Was do września. Trafią one na mecie do każdego uczestnika, który ukończy bieg. A jak wiecie, tegoroczne medale są szczególne, bo jubileuszowe. Koszulki, jubileuszowe i również inne niż podczas wcześniejszych edycji, są w końcowej fazie przygotowania. Wkrótce do nas przyjadą. Każdy z Was otrzyma koszulkę w pakiecie startowym.

Naszą kilkumiesięczną pracę i włożony ogromny wysiłek w przygotowania przerwał atak  koronawirusa. Przerwał, ale wierzymy, że nie zniweczył. Patrzymy w przyszłość z optymizmem, nadzieją i wiarą. Pracujemy dalej i dokładamy starań, aby tegoroczna edycja była wyjątkowa, pełna już tylko samych miłych i dobrych niespodzianek. Wierzymy, że po trudnych tygodniach epidemii wrześniowy 10. Bieg Jońca będzie wspaniałym wydarzeniem, pełnym niesamowitych emocji i dobrej sportowej atmosfery, którą wszyscy razem stworzymy.

Doceńmy to wszyscy i bądźmy razem 25 września!

Zaglądajcie do nas na stronę www i bądźcie z nami w kontakcie poprzez media społecznościowe.

Tęsknimy za Wami! Czekamy na Was!

Ze sportowym pozdrowieniem!

Organizatorzy


Najnowsze na blogu