12. Bieg Jońca chcemy zorganizować w kwietniu 2024 r. A wkrótce we wrześniu zapraszamy Was, aby spróbować biegania z mapą.

Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Poznaniu i Poznański Oddział Stowarzyszenia Parafiada oraz KS HADES zapraszają uczniów, nauczycieli, rodziców i wszystkich chętnych do udziału w otwartych zawodach PIĄTKOWO CUP w Biegu na Orientację. Impreza odbędzie się w czwartek 28 września 2023 rod godz. 9:30 na terenie osiedla Jana III Sobieskiego w Poznaniu. Wydarzenie organizujemy we współpracy z Radą Osiedla Piątkowo Północ. Finansowanie imprezy uzyskaliśmy ze środków budżetowych Miasta Poznania oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki. Zawody są skierowane przede wszystkim do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także do osób dorosłych. Każdy może się zapisać i wystartować.

Gorąco zachęcamy nauczycieli ze szkół wszystkich typów. Zbierzcie reprezentację Waszej szkoły, zapiszcie uczniów przez formularz online i przyjdźcie na zawody. Udział jest bezpłatny. Zapewniamy profesjonalną organizację zawodów, wiele atrakcji i wspaniałą atmosferę.

Przejdź do strony zawodów TUTAJ i zapoznaj się z regulaminem. Pobierz Biuletyn Nr 1, który jest regulaminem i zasadami rozgrywania tych konkretnych zawodów. Na krótko przed zawodami ukaże się zaktualizowany Biuletyn Nr 2, a także komunikat techniczny.

Zapisz się poprzez FORMULARZ ONLINE 

Na dysku Google tworzymy dla Was bazę wiedzy na temat biegów na orientację, abyście mogli się dobrze przygotować do zawodów. Nauczyciele, skorzystajcie z udostępnionych materiałów i używajcie je na Waszych lekcjach.

Poznaj biegi na orientację! Dowiedz się czym jest orientacja sportowa TUTAJ

Nauczyciele/opiekunowie  grup/klas zobowiązani są posiadać pisemne zgody rodziców/opiekunów prawnych na udział w zawodach uczniów będących pod ich opieką.

Pobierz zgodę rodziców

Sprawdzajcie wiadomości na naszej stronie!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na stronę Polskiego Związku Orientacji Sportowej 


Najnowsze na blogu