program minutowy_6.bieg_jonca_v2

Publikujemy program minutowy szóstej edycji Biegu Jońca. Wprowadziliśmy w tej edycji do programu zawodów dodatkowy bieg i oddzielną klasyfikację dla najmłodszych uczestników z klas 0 i przedszkolaków. Zapoznajcie się z programem i sprawdźcie, o której godzinie startujecie.

Dystans 300 m przebiegną najmłodsi w kategorii I. Ten bieg łączony dla dziewcząt i chłopców wystartuje jako trzeci w programie.

Dystans 500 m, czyli jedną krótką pętlę pokonują młodsi, chłopcy i dziewczęta w kategoriach II i III.

Zawodnicy i zawodniczki urodzeni w 2003 i 2004 roku oraz młodziczki i juniorki młodsze będą rywalizować na dystansie 1000 m, czyli dwa razy pokonają krótką pętlę.

Młodzicy od startu do mety przebiegną dystans 1500 m, czyli jedną długą pętlę, mając przy okazji możliwość zwiedzenia osiedla.

Juniorki i juniorzy młodsi dystans 2000 m przebiegną jako jedyni na obu pętlach, najpierw pokonując krótką pętlę, a następnie długą.

Najdłuższy bieg na dystansie 3000 m to dwie długie pętle, co stwarza biegaczom okazję dokładnego obejrzenia okolicy. W tym najliczniejszym biegu wystartują juniorzy oraz zawodnicy w różnym wieku zgłoszeni do kategorii open.

Start do wszystkich biegów będzie szeroki, a metę umieścimy na bieżni lekkoatletycznej, aby zapewnić Wam komfortowy finisz.

Wszystkich Was zapraszamy, abyście byli z nami od początku, czyli od uroczystego otwarcia biegu, aż do końca imprezy. Na zakończenie zawodów wszyscy, którzy nie biegli i ci, którym było za mało, będą mogli pobiec dla Marysi, aby w ten sposób wspomóc jej rehabilitację.

Po biegu głównym i po otrzymaniu wyników tego biegu nastąpi wręczenie nagród głównych 6. Biegu Jońca, czyli trzech zegarków sportowych ufundowanych przez Polara.

W tym roku są to zegarki sportowe A360 z pomiarem tętna bezpośrednio z nadgarstka. Podczas 6. Biegu Jońca w kategorii OPEN kobiet przyznamy dwie nagrody główne: Polar A360 oraz Polar M400,  gdyż w 2015 roku nie została przyznana nagroda główna w kategorii OPEN kobiet. Zegarki zdobędą zawodnicy z biegu głównego z miejsc na mecie określonych wcześniej algorytmem przez Sponsora nagród głównych. Informacja ta jest tajna, znana tylko Sponsorowi, do chwili ogłoszenia jej po otrzymaniu wyników biegu głównego. Warunkiem otrzymania nagrody głównej jest jej osobisty odbiór podczas imprezy.

program minutowy_6.bieg_jonca_v2

Program minutowy – format pdf


Najnowsze na blogu