Publikujemy program minutowy 9. edycji Biegu Jońca. Wprowadziliśmy w tej edycji w programie zawodów istotne zmiany. W tym roku rywalizację rozpoczną  zawodniczki i zawodnicy z kategorii młodzieżowych, a nie jak w poprzednich latach- najmłodsi biegacze. Młodsi będą ścigać się w drugiej części imprezy. Wcześniej niż dotychczas odbędzie się także bieg główny na 3 km. Zapoznajcie się z programem i sprawdźcie, o której godzinie startujecie.

Przypominamy, że trasa biegu oparta jest na dwóch pętlach: małej (500 m) i dużej (1500 m). Pierwsze trzy biegi w programie zawodów odbędą się na dużej pętli, w tym 2000 m to mała + duża pętla.W  biegach na dystansie 1000 m zawodnicy pokonają dwukrotnie krótką pętlą. Dla najmłodszych biegaczy najmniejszą trasę 250 m wyznaczymy specjalnie na dwa biegi: dziewczynek i chłopców.

Start do wszystkich biegów będzie szeroki, a metę umieścimy na bieżni lekkoatletycznej, aby zapewnić Wam komfortowy finisz.

Wszystkich Was zapraszamy, abyście byli z nami od początku, czyli od uroczystego otwarcia biegu, aż do końca imprezy. Na zakończenie zawodów wszyscy, którzy nie biegli i ci, którym było za mało, będą mogli pobiec dla Adama, aby w ten sposób wspomóc rehabilitację zapaśnika.

 

Pobierz PROGRAM MINUTOWY


Najnowsze na blogu