Rehabilitacja Morasko podjęła z nami współpracę sponsorską i wspiera realizację naszego biegu. Podczas biegu będziemy mogli skorzystać z pomocy fizjoterapeutek, które będą masować Wasze zmęczone i obolałe mięśnie nóg na specjalnym stanowisku w centrum zawodów.

„Lepiej się zużywać niż rdzewieć” to hasło świadomie lub podświadomie towarzyszy nie tylko  uczestnikom biegu Ojca Jońca, ale także wszystkim dbającym na co dzień o swoją formę fizyczną. By żyć pełnią życia i cieszyć się zdrowiem oraz sprawnością przez długie lata, trzeba „zużywać się” z rozsądkiem, czyli zapobiegać „usterkom”, a jeśli wystąpią, to szybko je naprawiać. I tu niezbędna jest pomoc fizjoterapeutyczna, czyli nasza.

Rehabilitacja Morasko to 20-letnie doświadczenie w walce z bólem pleców, kolan, bioder, po kontuzjach przeciążeniowych, urazach, operacjach ortopedycznych, to szeroka wiedza i umiejętności pomagające naszym pacjentom w szybki i skuteczny sposób wrócić do pełnej sprawności. Pomagając pacjentom stosujemy szeroką ofertę zabiegów takich jak: masaże, ćwiczenia oraz fizykoterapię, w tym m.in. laseroterapię, magnetoterapię, ultradźwięki czy falę uderzeniową. Skupiamy się na znalezieniu przyczyny problemu w celu uzyskania maksymalnych korzyści terapeutycznych.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszych usług.

                                                   Jolanta Wojciechowska-Mruk

www.rehamorasko.pl


Najnowsze na blogu