Zanim się zapiszesz, przeczytaj Regulamin Biegu online lub pobierz pdf.

regulamin pobierz

Rejestracja uczestników

Do rejestracji uczestnictwa dzieci i młodzieży w ich biegach we wszystkich kategoriach, w tym juniorek (2000 m) i juniorów (3000 m) służy FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO BIEGÓW DZIECI I MŁODZIEŻY.

Zawodnicy dorośli (rocznik 1995 i starsi) rejestrują się poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA DOROSŁYCH W OPEN.

Młodzież i dzieci, które chcą wystartować w biegu OPEN na 3 km rejestrują się przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DZIECI I MŁODZIEŻY W OPEN.

Prawidłowe zgłoszenie osoby dorosłej do biegu OPEN obejmuje rejestrację i wniesienie opłaty startowej zgodnie z zapisami w Regulaminie Biegu. Dane zawodnika na liście startowej pojawią się po wniesieniu opłaty startowej. Zalecamy wnoszenie opłaty startowej w panelu zgłoszeniowym poprzez Przelewy24.pl zaraz po rejestracji danych zawodnika.

Nauczyciele i trenerzy lub rodzice osobiście rejestrują swoich zawodników poprzez formularz zgłoszeniowy. Organizator nie przyjmuje list startowych poszczególnych reprezentacji szkolnych i nie wprowadza danych uczestników do systemu zgłoszeń. Wszystkie informacje znajdziecie w Regulaminie Biegu.

Nauczyciele, przygotowaliśmy dla Was wzór zgody rodziców na udział dziecka w biegu. Możecie go pobrać, edytować, wprowadzić zmiany, aby dostosować do Waszych potrzeb.

Zapisy trwają do 10 kwietnia 2015 r. lub do osiągnięcia limitu uczestników. W tym roku limit łączny dla wszystkich kategorii wynosi 1300 osób, w tym 1100 dzieci i młodzieży oraz 200 dorosłych.


klawisze2-03klawisze2-05

klawisze2-02

 


Jeśli chcesz zrezygnować z biegu i przenieść swoją opłatę na innego zawodnika postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

1.

Poproś nowego zawodnika o zgłoszenie się do biegu z pominięciem procesu płatności on-line (np. poprzez zamknięcie przeglądarki w odpowiednim momencie). Adres formularza zgłoszeniowego: https://plus-timing.pl/zgloszenia/bieg_jonca-2015/txt_zgloszenia_form.php

2.

Napisz maila na adres zapisy@plus-timing.pl z informacją, że rezygnujesz z biegu i chcesz przenieść opłatę na innego zawodnika.
W wiadomości podaj imię i nazwisko zawodnika, na którego należy przenieść opłatę.
Wiadomość o rezygnacji wyślij koniecznie z adresu e-mail jaki podałeś w swoim zgłoszeniu do biegu.
Nie zapomnij się podpisać.

 

 

 

Jeśli masz pytania, napisz do nas, odpowiemy.

koperta-02