Chojno

 

Jeśli zaciekawił Ciebie poprzedni artykuł…

  • a nie masz dużego doświadczenia w BnO lub chcesz po raz pierwszy zobaczyć „jak to jest”, proponujemy Ci krótką 10-kilometrową trasę z elementami orientacji sportowej w otoczeniu pięknej przyrody Puszczy Noteckiej. To trasa piesza, w dodatku można pokonać ją również w formie np. rodzinnego spaceru, ponieważ dopuszczony jest start zespołowy.
  • Jeśli 10 km to dla Ciebie za mało, znasz zasady orientacji w terenie i biegania z mapą, co powiesz na 25 km? Jeśli chcesz poszukać punktów kontrolnych bez kolejności ich odwiedzania (scorelauf), albo masz duże doświadczenie w bieganiu liniowym i chcesz znaleźć wszystkie PK po kolei, to bieg dla Ciebie.
  • A może wolisz zdecydowanie szybsze ściganie od początku do końca? 80 km do pokonania w limicie 15 godzin – to trasa Speed dla dwuosobowych zespołów rozpoczynających rajdy, doskonały dystans, by przeżyć przygodę jadąc rowerem, biegając na orientację, czy płynąc kajakiem.
  • Mało lub zbyt wolno? To proponujemy trasę dla dwuosobowych zespołów lubiących wyzwania, chcących się sprawdzić i mających doświadczenie w orientacji sportowej. Dystans aż 180 km trasy Masters pokonasz rowerem, kajakiem i pieszo w formie trekkingu oraz biegu na orientację na różnych mapach. W dodatku w limicie czasowym 24 godzin. Nie zabraknie również zadań specjalnych (linowe, logiczne, niespodzianki:-) wymagających współpracy i odrobiny odwagi. A start dla zawodników Masters w środku nocy!

Wszystkie powyższe propozycje to jedna impreza pod nazwą

On-Sight Adventure Race.

Kiedy? W dniach 22-24 sierpnia

Gdzie? W podpoznańskim Chojnie nad Wartą!

Czy można się jeszcze zgłosić? TAK, do 15 sierpnia!

Strona biegu wraz z regulaminem http://race.onsight.pl/

 


Najnowsze na blogu