W czwartek 1 lutego o godz. 19:00

startujemy z zapisami!

Ale zanim się zapiszesz, przeczytaj regulamin. 

Umieściliśmy na stronie Regulaminy i Program

8. Poznańskiego Biegu im. o. Józefa Jońca.

 

Mamy bardzo dobrą wiadomość! W ósmej edycji postanowiliśmy zwiększyć limit do 1500 biegaczy 🙂 Dajemy Wam w prezencie 200 dodatkowych miejsc na listach startowych. W biegu głównym może wystartować 300 osób. 1200 miejsc przydzielamy na listę zgłoszeń do biegów dzieci i młodzieży. Podobnie jak przed rokiem, oprócz biegów przełajowych dla wszystkich, rozbieganym rodzinom proponujemy start w specjalnej Sztafecie Rodzinnej. Sztafetę tworzą najbliżsi członkowie jednej rodziny, dwa lub trzy pokolenia, którzy pokonają dystans 3 x 500 m. Szczegóły znajdziecie w regulaminie sztafety.

Opłata startowa dla dorosłych biegaczy nie ulega zmianie od czterech lat.

Utrzymujemy częściową opłatę startową dla dzieci i młodzieży. Zgłoszenia i opłacenia startu uczniów można dokonać indywidualnie lub grupowo. W regulaminie znajdziecie dokładny opis procedury zgłoszeń i wnoszenia opłat.

Rodzice, nauczyciele, trenerzy i młodzi biegacze, zapoznajcie się już teraz z tymi zasadami! Bądźcie gotowi, gdy w lutym ruszą zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona. Pamiętacie… ? W poprzednich edycjach miejsca na listach startowych dzieci i młodzieży kończyły się po kilku dniach.

Nauczyciele, zachęcamy Was, aby już teraz skompletować reprezentację szkoły, zgromadzić niezbędne dane i zbierać od rodziców zgody na udział dziecka w zawodach. Ponadto, zdecydowanie zachęcamy, aby to rodzice poprzez formularz zgłoszeniowy zapisywali swoje dzieci na bieg i wnosili opłatę. To najprostszy i najszybszy sposób rejestracji do zawodów. Ale, jeśli nie będzie to możliwe, zgłoszenia grupowego może dokonać Szkoła i nauczyciel. Jak to zrobić? Przeczytajcie w regulaminie.

Ułatwiamy Wam zadanie i zamieszczamy wzór zgody rodziców do pobrania i wydruku.


 

Biegacze, Nauczyciele, Trenerzy

nie przegapcie terminu zgłoszeń! 

Rodzice, zapiszcie swoje dzieci!


Najnowsze na blogu