W piątek 17 lutego o godz. 17:00 startujemy z zapisami!

Ale zanim się zapiszesz, przeczytaj regulamin. 

Umieściliśmy na stronie Regulamin i Program 7. Poznańskiego Biegu im. o. Józefa Jońca.

 

W siódmej edycji mamy coś specjalnego. Oprócz biegów przełajowych dla wszystkich, rozbieganym rodzinom proponujemy Sztafetę Rodzinną. Regulamin sztafety wkrótce opublikujemy. Tymczasem zdradzamy, że sztafetę tworzą najbliżsi członkowie jednej rodziny, dwa lub trzy pokolenia, którzy pokonają dystans 3 x 500 m. Szczegóły poznacie już niedługo.

Opłata startowa dla dorosłych biegaczy nie ulega zmianie od trzech lat.

Wprowadziliśmy niewielką opłatę startową dla dzieci i młodzieży. W regulaminie znajdziecie dokładny opis procedury zgłoszeń i wnoszenia opłat. 

Rodzice, Nauczyciele, Trenerzy i młodzi biegacze, zapoznajcie się już teraz z tymi zasadami! Bądźcie gotowi, gdy w lutym ruszą zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona. Pamiętacie… ? W zeszłym roku miejsca na listach startowych dzieci i młodzieży skończyły się po kilku dniach.

Nauczyciele, zachęcamy Was, aby już teraz kompletować reprezentację szkoły i zbierać od rodziców zgody na udział dziecka w zawodach. Zdecydowanie zachęcamy, aby to rodzice poprzez formularz zgłoszeniowy zapisywali swoje dzieci na bieg i wnosili opłatę. Ale, jeśli nie będzie to możliwe, zgłoszenia grupowego może dokonać Szkoła i nauczyciel. Jak to zrobić? Przeczytaj w regulaminie.

Ułatwiamy Wam zadanie i zamieszczamy wzór zgody rodziców do pobrania i wydruku.

Biegacze, Nauczyciele, Trenerzy nie przegapcie terminu zgłoszeń! 

Rodzice, zapiszcie swoje dzieci!

 


Najnowsze na blogu