Przedstawiamy wyjątkowych Sponsorów 12. Biegu Jońca, Grupę Top Farms oraz SAD Głuchowo.

Grupa Top Farms działa na obszarze ponad 30 tys. hektarów na terenie województw: wielkopolskiego, lubuskiego, warmińsko-mazurskiego i opolskiego. Istnieją na polskim rynku od ponad 25 lat. Obecnie są jednym z największych i najlepiej zarządzanych przedsiębiorstw rolnych w Polsce.

Jako topowy producent w sektorze rolno-spożywczym biorą odpowiedzialność i wyznaczają  trendy, szczególnie w zakresie innowacyjności, optymalizacji upraw oraz rolnictwa regeneratywnego. Fundamentalne znaczenie dla Firmy ma udział w rozwoju społeczności lokalnych. 

Grupa Top Farms podejmuje wiele inicjatyw aktywnie wspierających szkoły, przedszkola, młodzieżowe kluby sportowe i domy kultury. Współpracuje również z uczelniami rolniczymi, umożliwiając staże młodym ludziom pragnącym wiązać swoją przyszłość z działalnością rolniczą na terenie naszego kraju.

www.topfarms.com

Gospodarstwo sadownicze w Głuchowie zlokalizowane jest na terenie powiatu kościańskiego w Wielkopolsce.

Uprawa jabłek na terenie sadu sięga od I połowy XX wieku.

Oto, co mówią o sobie: Jabłka uprawiamy z dbałością o jakość i wyjątkowy smak z zachowaniem najważniejszych standardów produkcyjnych.

Wszystkie nasze uprawy są oparte na standardach rolnictwa regeneratywnego, dzięki czemu dbamy o zdrowie konsumentów i żyzność gleby, która jest podstawą zdrowych upraw.

Do uprawy każdego jabłka podchodzimy z sercem i z tradycyjną wielkopolską solidnością.

więcej o SAD GŁUCHOWO


Najnowsze na blogu