Waterrr RUN 1
fot: www.poznanbiega.pl

[quote]We wtorek 3 czerwca 2014 r. 1200 uczniów w wieku 10-12 lat wystartuje w Parku Cytadela do biegu Waterrr RUN. Na każdego uczestnika czeka pamiątkowa koszulka, medal i napój Waterrr od głównego partnera imprezy. [/quote]

To już trzecia edycja SportGeneracji – projektu fundacji Wychowanie przez Sport promującego aktywność fizyczną wśród najmłodszych, która będzie zorganizowana w trzech miastach: w Warszawie,  Gdańsku i w tym roku także w Poznaniu.

Dla dzieci przygotowano oprócz biegu moc atrakcji – wystąpi grupa taneczna Fair Play Crew (znana z „You Can Dance – Po Prostu Tańcz”, „Mam Talent” czy „Kochaj i Tańcz”). Dzieci będą miały okazję wygrać mnóstwo nagród nie tylko w biegu głównym, ale również na dystansie 33m z bloków startowych, 333m i sztafety 3 x 333m, a także na scenie w konkursach, grach i loteriach, które poprowadzi Krzysztof Łoniewski z radiowej „Trójki”. W tym wyjątkowym dniu przewidziana jest również… próba bicia rekordu Guinnessa – zgromadzenie 30.006 kolorowych odcisków dłoni!

Więcej na stronach:

www.poznanbiega.pl

www.biegambolubie.com.pl

krótka relacja z imprezy ze strony Gazeta.pl

 

Waterrr Run 2
fot: www.biegambolubie.com.pl

 


Najnowsze na blogu