z powietrza

5. Poznański Bieg im. Ojca Józefa Jońca będzie wyjątkowy (jak co roku) nie tylko dlatego, że wspieramy Zosię, nie tylko dlatego, że listy startowe wypełniły się w błyskawicznym tempie a lista sponsorów jest wielka… W tym roku po raz pierwszy w biegu będzie „uczestniczył” również oktokopter. Maszyna ta, popularnie zwana „dronem”, wykona wyjątkowe zdjęcia oraz film z perspektywy kilkudziesięciu metrów.

Oktokopter będzie obsługiwany przez Pana Mikołaja Kuncewicza, doświadczonego operatora, który zapewnił, iż maszyna NIE BĘDZIE latać nad uczestnikami, tylko w pewnej od nich odległości. Zostaną zachowane wszelkie środki bezpieczeństwa, tak, aby absolutnie nie dopuścić do jakiejkolwiek trudnej sytuacji. Pan Mikołaj posiada oczywiście potrzebne certyfikaty:

  • świadectwo kwalifikacji UAVO dla wszystkich kategorii wagowych drona wydane przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Posiadanie świadectwa UAVO wymagane jest przy wszystkich lotach komercyjnych wykonywanych bezzałogowym statkiem powietrznym;
  • świadectwo kwalifikacji personelu lotniczego wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego;
  • ubezpieczenie OC.

dokumenty_kuncewicz

Zapraszamy na stronę internetową Pana Mikołaja

www.mediakopter.pl


Najnowsze na blogu