Zobacz nasze zaproszenie

W piątek 1 lutego o godz. 19:00

startujemy z zapisami!

Ale zanim się zapiszesz, zapoznaj się regulaminem.

 Program minutowy przedstawimy wkrótce w oddzielnym komunikacie.

W dziewiątej edycji utrzymujemy łączny limit 1500 biegaczy, w tym limit miejsc na liście zgłoszeń do biegów dzieci i młodzieży wynosi 1200. W biegu głównym może wystartować 300 osób. Podobnie jak przed rokiem, oprócz biegów przełajowych dla wszystkich z klasyfikacją indywidualną, proponujemy rozbieganym rodzinom start w specjalnej Sztafecie Rodzinnej. Sztafetę tworzą najbliżsi członkowie jednej rodziny, dwa lub trzy pokolenia, którzy pokonają dystans 3 x 500 m. Szczegóły znajdziecie w regulaminie sztafety. Zwróćcie uwagę na kryteria wiekowe dzieci startujących w sztafecie.

Opłata startowa dla dorosłych biegaczy nie ulega zmianie od pięciu lat.

Utrzymujemy częściową opłatę startową dla dzieci i młodzieży. Zgłoszenia i opłacenie startu uczniów można dokonać indywidualnie lub grupowo. W regulaminie znajdziecie dokładny opis procedury zgłoszeń i wnoszenia opłat.

Rodzice, nauczyciele, trenerzy i młodzi biegacze, zapoznajcie się już teraz z tymi zasadami! Bądźcie gotowi, gdy 1 lutego ruszą zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona. Pamiętacie? W poprzednich edycjach miejsca na listach startowych dzieci i młodzieży kończyły się po kilku dniach. Nie zwlekajcie!

Nauczyciele, zachęcamy Was, aby już teraz skompletować reprezentację szkoły, zgromadzić niezbędne dane i zbierać od rodziców zgody na udział dziecka w zawodach. Ponadto, zdecydowanie zachęcamy, aby to rodzice poprzez formularz zgłoszeniowy zapisywali swoje dzieci na bieg i wnosili opłatę. To najprostszy i najszybszy sposób rejestracji do zawodów. Ale, jeśli nie będzie to możliwe, zgłoszenie grupowe może wykonać Szkoła i nauczyciel. Jak to zrobić?

Biegacze, Nauczyciele, Trenerzy

nie przegapcie terminu zgłoszeń! 

Rodzice, zapiszcie swoje dzieci!


Najnowsze na blogu