fotografowie

Oddajemy w Wasze ręce gotowe galerie zdjęć z 6. Biegu Jońca. Ponad 2300 zdjęć to efekt pracy ośmiu fotografów. Wielkie podziękowania za piękne zdjęcia kierujemy do Agnieszki Rząsy, Pauliny Pietruszki, Zuzanny Stempskiej, Marka Jarmonika, Mateusza Szynki, Jakuba Kriegera, Tomasza Dominikowskiego i Tomasza Klasy. Wasze prace w pełni oddają atmosferę, bogactwo emocji i wyjątkowość naszego biegowego święta. Dziękujemy!

Przeglądając nasze galerie jeszcze raz weźmiecie udział w przygotowaniach do imprezy i zobaczycie, jak pracowali nasi wolontariusze i sztab organizacyjny. Rodzice, nauczyciele, absolwenci, uczniowie i inne osoby z wielkim zaangażowaniem zadbali o wszystko, co konieczne, aby biegacze mogli bezpiecznie i komfortowo wziąć udział w zawodach. Nasi niezawodni wolontariusze- uśmiechnięci, cierpliwi, zawsze chętni i gotowi do pomocy. Dziękujemy Wam!

Wyjątkowych wrażeń dostarcza nam możliwość spojrzenia na zawodników i całą imprezę z lotu ptaka dzięki świetnym ujęciom z drona obsługiwanego przez Tomasza Dominikowskiego.

Zobaczycie emocjonujące momenty startów zawodników w poszczególnych biegach, zmagania z samym sobą na trasie, walkę do końca na ostatniej prostej, zmęczenie, dumę i radość za linią mety.

Portrety zawodniczek i zawodników, a także gości, wolontariuszy, kibiców, rodziców – indywidualne i zbiorowe. Odszukajcie siebie. Nasi fotografowie bardzo się starali, aby sportretować wszystkich. A jeśli kogoś pominęliśmy, to przepraszamy!

Radosne i wyjątkowe momenty dekoracji zawodników, zarówno tuż za metą, jak i na podium – to chwile, które pamięta się długo. Dziękujemy naszym fotografom, że zachowali je dla nas i dla Was.

Wreszcie wzruszający Bieg dla Marysi i mnóstwo uśmiechniętych twarzy, bo pomaganie daje radość tak samo, jak bieganie.

Dziękujemy Wam, że byliście z nami. Gratulujemy wszystkim biegaczom. Zaglądajcie do naszych galerii i wspominajcie te wyjątkowe chwile.

Czekamy na Was znowu za rok na 7. Poznańskim Biegu im. o. Józefa Jońca.

My już myślimy o siódmej edycji.

Pozdrawiamy w biegu!

Organizatorzy

plakat KONKURS NA RELACJE Z BIEGU rozstrzygnietyplakat KONKURS NA RELACJE Z BIEGU rozstrzygnietyplakat KONKURS NA RELACJE Z BIEGU rozstrzygnietyplakat KONKURS NA RELACJE Z BIEGU rozstrzygnietyplakat KONKURS NA RELACJE Z BIEGU rozstrzygnietyplakat KONKURS NA RELACJE Z BIEGU rozstrzygnietyplakat KONKURS NA RELACJE Z BIEGU rozstrzygnietyplakat KONKURS NA RELACJE Z BIEGU rozstrzygnietyplakat KONKURS NA RELACJE Z BIEGU rozstrzygnietyplakat KONKURS NA RELACJE Z BIEGU rozstrzygnietyplakat KONKURS NA RELACJE Z BIEGU rozstrzygniety

 

 

 


Najnowsze na blogu