sandra afek
fot. Sandra Afek

Czasami nas pytacie, jaki kolor koszulki będzie w najbliższej edycji biegu. Odpowiadaliśmy i zawsze odpowiemy: oczywiście żółty. Dlaczego taki kolor? Bo to żółta koszulka lidera! Koszulka zwycięzcy! W Biegu Jońca każdy na mecie jest  zwycięzcą – dostaje prawdziwy medal i żółtą koszulkę lidera. Poza tym marzy nam się, by biegacze w naszych koszulkach byli zawsze widoczni na różnych imprezach sportowych i by było ich równie dużo, co żółtych taksówek w Nowym Jorku 🙂

A tak właśnie zaczyna się dziać! Jest nam niezmiernie miło spotykać Was w naszych biegowych koszulkach z charakterystycznym logotypem na różnych wydarzeniach  sportowych. Ponoć dobrze się biega z naszym pamperkiem na piersiach 🙂 Przykłady? Proszę bardzo.

lukasz_big

lukasz_A lukasz_B lukasz_C lukasz_D

1. Krótko po piątej edycji Biegu Jońca 26.04.2015 Łukasz przebiegł Orlen Warsow Marathon w naszej „jońcowej” koszulce. Gratulujemy Łukaszowi i życzymy dalszych udanych startów! Obowiązkowo widzimy się na szóstym Biegu Jońca.


 

szpot_big
fot. Swarzędz Szpot

szpot_B szpot_A

2. W znanej dużej imprezie Bieg 10 km Szpot Swarzędz wystartował Wojtek, oczywiście na żółto. Gratulujemy udanego debiutu w tym biegu!


 

kwietna_big

kwietna_A kwietna_B kwietna_C kwietna_D

3. Biegi z cyklu Kwietna Mila w edycji wielkopolskiej oraz ogólnopolskiej odbyły się z udziałem zawodników ubranych w żółte koszulki z 5. Biegu im. o. Józefa Jońca.


 

Bieg_Lwa_big

Bieg_Lwa_C lew_D lew_E lew_F lew_G lew_H Bieg_Lwa_A Bieg_Lwa_B

4. Podczas Biegu Lwa w Tarnowie Podgórnym nietrudno było dostrzec w tłumie biegaczy charakterystyczne żółte koszulki. Na zdjęciach prezentujemy uczestników różnych kategorii wiekowych, m.in. Biegu Lwiątek.


 

D0136195_big
fot. T. Wagner

DSC_0797_Aparafiada

5. Reprezentacja Poznania na 27. Finały Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży nie mogła wybrać dla siebie innej koszulki, jak właśnie tę jedyną żółtą z logotypem piątej edycji. Nasi reprezentanci wystąpili na żółto jako drużyna, startowali w zawodach w różnych konkurencjach oraz odwiedzili w Warszawie grób śp. ojca Józefa Jońca.


 

wolsztyn_big

wolsztyn_G wolsztyn_F wolsztyn_E wolsztyn_C wolsztyn_B wolsztyn_A

6. Młodzi lekkoatleci z Wolsztyna regularnie startują w różnych imprezach sportowych oczywiście w koszulkach z naszym charakterystycznym ludzikiem. Zauważyliśmy ich podczas mityngów lekkoatletycznych oraz na Finałach Ogólnopolskich Sztafetowych Biegów Przełajowych w Łodzi.


 

7. W szkole pijarskiej w Poznaniu od kilku lat nie odbyła się lekcja wf bez choćby jednej żółtej koszulki z biegnącym ludzikiem. (Fotografie wkleimy we wrześniu…)

Gdzie jeszcze startowały lub trenowały nasze koszulki, a może jechały rowerami, dokąd zawędrowały podczas wakacji? Jeśli zrobiliście zdjęcia, przyślijcie je nam. Z przyjemnością zamieścimy na naszej stronie.


Najnowsze na blogu