DSCF1014m

Szósta edycja biegu zbliża się wielkimi krokami. 8 kwietnia 1300 biegaczy stanie na linii startu. Przygotowania trwają, sztab organizatorów pracuje na pełnych obrotach. Tak duże wydarzenie sportowe nie może się odbyć bez wsparcia wolontariuszy. Jeżeli chcesz aktywnie uczestniczyć w ciekawej imprezie sportowej, doświadczyć wyjątkowej atmosfery sportowego święta, zdobyć nowe doświadczenia i umiejętności, jeżeli lubisz pomagać – zgłoś się do nas i zostań wolontariuszem podczas 6. Poznańskiego Biegu im. o. Józefa Jońca.
wolontariat_ramkaNa naszej stronie w zakładce Wolontariat poznacie zadania, które czekają na wolontariuszy oraz nasze oczekiwania, a także ofertę dla Was.
Osoby spoza szkoły pijarskiej zainteresowane wolontariatem prosimy o zgłoszenia na adres biuro@bieg-jonca.pl.
Młodzież z Zespołu Szkół Zakonu Pijarów prosimy o zgłaszanie się bezpośrednio do nauczycieli- koordynatorów wolontariatu.

Naszych niezawodnych i wspaniałych Rodziców ze szkoły pijarskiej, na których od pierwszej edycji biegu zawsze możemy liczyć, prosimy o zgłaszanie się do szefowej biegu najlepiej drogą mailową na adres biuro@bieg-jonca.pl. Jeśli ktoś woli, można zadeklarować swój udział poprzez dziennik librus lub bezpośrednio w szkole.
Dla wszystkich wolontariuszy postaramy się jak najlepiej dopasować zadania.
Krótko przed biegiem spotkamy się z Wami na szkoleniu. Młodzież pozna swoje zadania podczas spotkań szkoleniowych w szkole z nauczycielami.

Dorosłych wolontariuszy, którzy wcześniej zadeklarują swoją pomoc, zapraszamy do szkoły na spotkanie szkoleniowe. Najprawdopodobniej zorganizujemy je we wtorek 5 kwietnia o godz. 18:00.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

DSCF0476mDSCF0486m

 


Najnowsze na blogu