5. Poznański Bieg Jońca

Po wakacyjnej przerwie i wraz z początkiem nowego roku szkolnego ruszają przygotowania do piątej edycji biegu. Przed organizatorami siedem miesięcy intensywnej pracy. A przed Wami siedem miesięcy systematycznych treningów, aby poprawić wyniki i na mecie być z siebie dumnym. Dokładnie siedem miesięcy, bo bieg odbędzie się…

10 kwietnia 2015 roku

logo_bieg_jonca_2015Jaka będzie trasa biegu? Czy utrzymamy limit 1300 biegaczy? Jak będzie wyglądał medal, który otrzyma na mecie każdy uczestnik? Czy koszulki na 5. Poznański Bieg Jońca znów będą żółte? Kiedy rozpoczniemy zapisy i czy znów będziecie mogli zgłosić się poprzez formularz elektroniczny? Jakie nagrody zdołamy dla Was przygotować? Czy znów po biegu zaprosimy Was na pyszną pomidorówkę? Jacy sponsorzy będą wspierać piątą edycję tego wyjątkowego biegu? Na te i inne pytania będziemy odpowiadać na naszej stronie. Odwiedzajcie nas!

Tymczasem po raz pierwszy prezentujemy logo 5. Poznańskiego Biegu im. o. Józefa Jońca SP.

Zapraszamy Sponsorów do współpracy z nami. Zachęcamy do reklamy swojej firmy poprzez finansowe i rzeczowe wsparcie tego wyjątkowego wydarzenia. Miejsca reklamowe na naszej stronie są do Państwa dyspozycji.

Najnowsze na blogu