W tym roku jako organizatorzy biegu zadaliśmy sobie pytania: co możemy zrobić, aby bardziej zadbać o środowisko, dobrze wykorzystać już posiadane zasoby i bez ważnej potrzeby nie przyczyniać się do produkowania np. nadmiaru tekstyliów. Postanawiamy być bardziej eko i robimy małe kroki do większego dbania o naszą planetę. Wolimy wyruszyć na ścieżki- najlepiej biegiem 😉- w góry, na niziny i wyżyny, aniżeli tworzyć nadmierne „góry” biegowych koszulek. W naszych zasobach po jedenastu edycjach Biegu Jońca pozostało dużo ładnych, żółtych, niepowtarzalnych koszulek z każdej kolejnej edycji.  Wszystkie one są pełnowartościowe, z naszym charakterystycznym logotypem w różnych kolorach. W tym roku podczas odbioru pakietów startowych wręczymy naszym uczestnikom darmowe koszulki z wcześniejszych edycji Biegu Jońca. Bardzo prawdopodobne, że brakuje w Twojej kolekcji koszulki z któregoś roku. Masz okazję ją otrzymać w tym roku.

Jeśli jednak pragniesz stać się posiadaczem kolekcjonerskiej limitowanej koszulki z edycją nr 12, możesz ją dokupić ulepszając swój pakiet startowy. Wystarczy wybrać w formularzu rejestracyjnym w chwili zapisu do biegu opcję  wyboru limitowanej koszulki z edycją nr 12. Płatność na zakończenie procedury zgłoszenia do biegu uwzględni Twój wybór i opłacisz ulepszony pakiet startowy.

Zobacz wizualizację nowej koszulki 12. Biegu Jońca 2024 i podejmij decyzję wybierając opcję TAK lub NIE dla nowej koszulki.

W przypadku zapisów grupowych- jeśli dziecko chce mieć kolekcjonerską koszulkę z edycją nr 12- rekomendujemy, aby tych uczniów osobiście zapisali i opłacili ich rodzice przez formularz dostępny w zakładce ZAPISY – 2024.


Najnowsze na blogu