wybierz3Kochani!

Musimy z dwóch powodów zakończyć przed czasem nasz mały plebiscyt na najlepszy projekt medalu. Obydwa powody są natury czysto technicznej: pierwszy jest podyktowany koniecznością przyśpieszenia produkcji medalu – któryś z trzech wzorów musimy już zatwierdzić. Drugą przyczyną jest konflikt pomiędzy nakładką blokującą automaty-klikery a wtyczką konkursową, w efekcie czego często zawiesza się panel z przyciskami wyboru i głosowanie staje się niemożliwe.

Choć kilkuprocentowa przewaga wydaje się niewielka, jednak po przeprowadzeniu sondy wśród dzieci i młodzieży, nauczycieli i rodziców z naszej szkoły wiemy, iż projekt C ma o wiele więcej zwolenników niż projekt B. Wiemy też, że pomysł ze składaniem jednego medalu z drugim i następnym przypadł Wam do gustu i jesteśmy pewni, że dostarczy Wam – zwycięzcom – dodatkowych atrakcji.

Bardzo dziękujemy wszystkim za zainteresowanie plebiscytem, dodajmy unikatowym w skali kraju, a w przyszłym roku obiecujemy przygotować coś nowego. Tymczasem pierwszy kanciasty medal Biegu Jońca zawiśnie na szyi każdego z Was już 17 kwietnia. Pod warunkiem, że nie zapomnicie się zapisać na bieg i pod warunkiem, że pobiegniecie 🙂

Pozdrawiamy

Organizatorzy


Najnowsze na blogu