Publikujemy program minutowy piątej edycji Biegu Jońca. Wprowadziliśmy małą, ale istotną zmianę. Rozdzielamy, dotąd łączony, bieg młodziczek i juniorek młodszych na dystansie 1000 m. Dziewczęta w tych kategoriach wiekowych wystartują w oddzielnych biegach, w programie są to biegi nr 7 i 8. Zapoznajcie się z programem i sprawdźcie, o której godzinie startujecie.

program-minutowy_5.bieg_jonca_4

 

Dystans 500 m, czyli jedną krótką pętlę pokonują najmłodsi, chłopcy i dziewczęta w kategoriach I i II.
Zawodnicy i zawodniczki urodzeni w 2002 i 2003 roku oraz młodziczki i juniorki młodsze będą rywalizować na dystansie 1000 m, czyli dwa razy pokonają krótką pętlę.

Młodzicy od startu do mety przebiegną dystans 1500 m, czyli jedną długą pętlę, mając przy tym możliwość zwiedzania osiedla.

Juniorki i juniorzy młodsi dystans 2000 m przebiegną najpierw pokonując krótką pętlę, a następnie długą.

Najdłuższy bieg na dystansie 3000 m to dwie długie pętle, co stwarza biegaczom okazję dokładnego obejrzenia okolicy. W tym najliczniejszym biegu wystartują juniorzy oraz zawodnicy w różnym wieku zgłoszeni do kategorii open.

Start do wszystkich biegów będzie szeroki, a metę umieścimy na bieżni lekkoatletycznej, aby zapewnić Wam komfortowy finisz.

Wszystkich Was zapraszamy, abyście byli z nami od początku, czyli od uroczystego otwarcia biegu, aż do końca imprezy. Na zakończenie zawodów wszyscy, którzy nie biegli i ci, którym było za mało, będą mogli pobiec dla Zosi, aby w ten sposób pomóc jej w walce z chorobą.

Program jako pdf


Najnowsze na blogu