Po raz kolejny osiedle Jana III Sobieskiego na poznańskim Piątkowie będzie przeżywać swoje biegowe święto.

30 września na terenie osiedla w ciągu czterech godzin (od 10:00 do około 15:00) będzie można zobaczyć około 1200 dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych biegnących w charakterystycznych żółtych koszulkach. Organizatorzy już jedenasty raz zapraszają na niezwykły Poznański Bieg im. O. Józefa Jońca SP, wydarzenie z pięknym przesłaniem – „Ruch rzeźbi umysł, serce i ciało”.

Bieg odbędzie się dzięki współpracy z  Zarządem Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, z Administracją Osiedla Jana III Sobieskiego i  Radą Osiedla Jana III Sobieskiego. Partnerska współpraca od początku przebiega bardzo dobrze.

Dzięki partnerskiej współpracy i współdziałaniu w realizacji zbieżnych dla wszystkich celów już po raz jedenasty Poznański Bieg im. o. Józefa Jońca SP gromadzi dzieci, młodzież i dorosłych oraz zachęca, aby przez ruch rzeźbić umysł, serce i ciało.

Dziękujemy naszym Partnerom za współdziałanie i otwartość w realizacji naszych projektów z korzyścią dla lokalnej społeczności. Dziękujemy za pomoc organizacyjną, życzliwość i cierpliwość.


Najnowsze na blogu