Z przyjemnością przedstawiamy nowego partnera 8.Poznańskiego Biegu im.o. Józefa Jońca. Uczniowski Klub Sportowy DĄB w Suchym Lesie zaprasza dzieci i młodzież na treningi przygotowujące do Biegu Jońca.

Jeśli chcesz potrenować bieganie pod okiem doświadczonych trenerów, w miłym towarzystwie rówieśników i dobrej atmosferze, to przyjdź na trening. Poprawisz swoją szybkość, wytrzymałość i technikę biegu. Na starcie Biegu Jońca 13 kwietnia staniesz przygotowany i osiągniesz swój cel (poprawisz swój wynik, zajmiesz dobre miejsce w klasyfikacji, pobiegniesz szybciej niż kolega czy koleżanka). Trenerzy oraz zawodniczki i zawodnicy UKS DĄB czekają na Ciebie.

Fot. Biegi dla Dzieci

Treningi odbywają się codziennie, od poniedziałku do soboty i w różnych lokalizacjach: na boisku i w sali Zespołu Szkół Zakonu Pijarów na os. Sobieskiego, w Suchym Lesie (boisko GOS przy szkole) oraz na stadionie Golęcin. Wybierz sobie dogodne terminy i możesz zacząć trenować.

Uczniowski Klub Sportowy DĄB jest typowym klubem lekkoatletycznym, który specjalizuje się w szkoleniu młodzieży oraz dzieci już od najmłodszych klas szkoły podstawowej w konkurencjach biegowych, a także w skokach i rzutach. Zawodniczki i zawodnicy klubu osiągają sukcesy i zdobywają medale we wszystkich kategoriach wiekowych (od kategorii dzieci do juniora) w zawodach halowych, przełajowych i na stadionie. Na stronie internetowej klubu znajdziecie więcej informacji oraz dokładny plan treningów.

Chcesz przygotować się do startu?

Chcesz poprawić swoje bieganie?

Przyjdź na trening! 🙂

www.uks-dab.pl


Najnowsze na blogu